Stipendisti smješteni u Studentskom centru Sarajevo za koje finansijska sredstva obezbjeđuje Vakufska direkcija putem donatora iz Kuvajta u ak. 2015/16. godini

R.BR. IME I PREZIME GODINA
STUDIJA
FAKTULTET STUDENTSKI
DOM
1. Melisa Ahmetović II Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za biologiju Nedžarići
2. Lamija Bašić II Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
3. Enida Bejtić III Farmaceutski fakultet, Opći Nedžarići
4. Amra Bešlić II Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za biologiju Nedžarići
5. Lejla Buljubašić I godina
II ciklus
Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za hemiju Nedžarići
6. Alma Filan I godina
II ciklus
Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
7. Amela Halilović II Fakultet za saobraćaj i komunikacije Nedžarići
8. Lejla Hodžić III Filozofski fakultet, Odsjek za Turski jezik i književnost Nedžarići
9. Esma Imamović I Fakultet islamskih nauka Nedžarići
10. Ejub Insanić IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
11. Nerma Kaknjašević III Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek cestovni Nedžarići
12. Edin Kalkan II godina
II ciklus
Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek željeznički Nedžarići
13. Zlata Kapetan III Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za matematiku Nedžarići
14. Fatima Karadža II Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za hemiju Nedžarići
15. Amina Karahasan III Fakultet političkih nauka, Smjer sigurnosni i mirovni studij Nedžarići
16. Lejla Klis III Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek komunikacije Nedžarići
17. Zerina Konjić II Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek za saobraćaj Nedžarići
18. Samra Kovačević II godina
II ciklus
Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
19. Hazer Mlivo IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
20. Adem Pašić II Mašinski fakultet, Smjer energetika Nedžarići
21. Senita Salkić II Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer zootehnika Nedžarići
22. Amina Sarajlić I Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
23. Edina Skopljak I Filozofski fakultet, Odsjek za anglistiku Nedžarići
24. Mediha Sokolar II Filozofski fakultet, Odsjek za Bosanski jezik i književnost Nedžarići
25. Eldar Spahić III Fakultet menadžmenta i javne uprave, Odsjek za ekonomiju Nedžarići
26. Alem Škulj III Mašinski fakultet, Smjer energetika Nedžarići
27. Seidin Taletović II Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek za saobraćaj Nedžarići
28. Salih Zolota III Šumarski fakultet, Odsjek za šumarstvo Nedžarići
29. Adel Zuka IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
30. Ramiza Žužić III Filozofski fakultet, Odsjek za pedagogiju Nedžarići
31. Altana Alić I Stomatološki fakultet, Opći Bjelave
32. Aid Avdagić I godina
II ciklus
Fakultet za saobraćaj i komunikacije, smjer cestovni Bjelave
33. Fahreta Bajramović III Arhitektonski fakultet Bjelave
34. Ajla Begović III Građevinski fakultet, Studij geodezije Bjelave
35. Aldin Bukvić I Fakultet političkih nauka, Odsjek za žurnalistiku Bjelave
36. Hilmo Curić I godina
II ciklus
Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek za saobraćaj Bjelave
37. Amina Čepalo II Građevinski fakultet, Studij geodezije Bjelave
38. Nejra Durak I Fakultet političkih nauka, Odsjek politologija Bjelave
39. Edin Đulović II godina
II ciklus
Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek za saobraćaj Bjelave
40. Midheta Fazlihodžić II Fakultet zdravstvenih studija Bjelave
41. Lejla Frlj III Fakultet zdravstvenih studija Bjelave
42. Nudžejma Hadžić I Građevinski fakultet, Studij geodezije Bjelave
43. Amra Hodžić I Pedagoški fakultet, Odsjek za predškolski odgoj Bjelave
44. Azra Isović IV Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za laboratorijske tehnologije Bjelave
45. Emina Karalić IV Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za laboratorijske tehnologije Bjelave
46. Muhamed Ljubijankić III Građevinski fakultet, Studij geodezije Bjelave
47. Jasmin Memić III Pravni fakultet, Opći Bjelave
48. Dalila Mizić III Filozofski fakultet, Odsjek za anglistiku Bjelave
49. Esmira Mujkić III Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za zdravlje i ekologiju Bjelave
50. Semina Mukić II godina
II ciklus
Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
51. Merima Musa II Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za zdravlje i ekologiju Bjelave
52. Mensur Omerdić V Stomatološki fakultet, Opći Bjelave
53. Amra Osmančević I Fakultet političkih nauka, Odsjek za komunikologiju Bjelave
54. Alma Pašalić III Filozofski fakultet, Odsjek za historiju umjetnosti Bjelave
55. Esmeralda Rodić IV Pedagoški fakultet, Odsjek za kulturu življenja Bjelave
56. Bajro Slatina V Medicinski fakultet, Opći Bjelave
57. Naida Softić I Pravni fakultet, Opći Bjelave
58. Ajna Topić II Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
59. Mufid Turbić I Fakultet političkih nauka, Odsjek za sigurnosni i mirovni studij Bjelave
60. Armin Zukić IV Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za radiološke tehnologije Bjelave

Novosti


Četvrtak, 09.05.2019.

PREDSTAVLJENA ZBIRKA ILUSTROVANIH CITATA ALIJE IZETBEGOVIĆA "PORUKA SEBI"

Zbirka ilustrovanih citata prvog predsjednika Predsjedništva Republike BiH Alije Izetbegovića "Poruka sebi" predstavljena je u Muzeju ''Alija Izetbegović'' u povodu obilježavanja Dana Kantona... detaljnije

Ponedjeljak, 06.05.2019.

FOND ''BOŠNJACI'' OBEZBIJEDIO NOVČANE NAGRADE I PRIZNANJA POBJEDNICIMA VIII FINALNOG TAKMIČENJA IZ ISLAMSKE VJERONAUKE

U subotu 04. 05. 2019. godine u Medresi ''Osman ef. Redžović'' u Visokom, u prisustvu predstavnika IZ u Bosni i Hercegovini, nastavnika i roditelja, održano je VIII finalno takmičenje iz Islamske... detaljnije

Nedelja, 28.04.2019.

DODJELJENE NOVČANE NAGRADE I PRIZNANJA POBJEDNICIMA XXII FINALNOG MEKTEBSKOG TAKMIČENJA

Na završnoj svečanosti održanoj 28. aprila 2019. godine u Gazi Husrev-begovoj džamiji, uz prigodan program polaznika mektebske nastave iz Čapljine, Travnika i Sarajeva, dodjeljene su novčane nagrade... detaljnije