Stipendisti smješteni u Studentskom centru Sarajevo za koje finansijska sredstva obezbjeđuje Vakufska direkcija putem donatora iz Kuvajta u ak. 2014/15. godini

R.BR. IME I PREZIME GODINA
STUDIJA
FAKTULTET STUDENTSKI
DOM
1. Fahrudin Baltić IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek nastavnički Nedžarići
2. Lamija Bašić      I Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
3. Amra Bešlić        I Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za biologiju Nedžarići
4. Harisa Brkić IV Šumarski fakultet, Odsjek za šumarstvo Nedžarići
5. Lejla Buljubašić IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za hemiju Nedžarići
6. Nermin Čakić IV Fakultet islamskih nauka Nedžarići
7. Alma Filan III Poljoprivredno-prehrambreni fakultet, Smjer prehrambene tehnologije Nedžarići
8. Emin Garača V Mašinski fakultet, Odsjek za motore i vozila Nedžarići
9. Sakib Hadžiavdić IV Elektrotehnički fakultet, Odsjek za računarstvo i informatiku Nedžarići
10. Lejla Hodžić II Filozofski fakultet, Odsjek za turski jezik i književnost Nedžarići
11. Ejub Insanić III Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
12. Nerma Kaknjašević II Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek cestovni Nedžarići
13. Edin Kalkan IV Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek za saobraćaj Nedžarići
14. Fatima Karadža I Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za hemiju Nedžarići
15. Amina Karahasan II Fakultet politićkih nauka, Sigurnosni i mirovni studij Nedžarići
16. Samra Kovačević IV Poljoprivredno-prehrambreni fakulet, agro ekonomika Nedžarići
17. Kenan Miljković I Elektrotehnički fakultet, Odsjek za automatiku i elektroniku Nedžarići
18. Hazer Mlivo IV Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
19. Midjana Mustedanagić V Filozofski fakultet, Odsjek za bosanski jezik i književnost Nedžarići
20. Ajla Mušinović V Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek zrakoplovni Nedžarići
21. Elmedina Opardija II Fakultet političkih nauka, Odsjek za politologiju Nedžarići
22. Emina Osmić I Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za matematiku Nedžarići
23. Almina Ramić II Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za hemiju Nedžarići
24. Edina Selimović V Fakultet političkih nauka, Odsjek za žurnalistiku Nedžarići
25. Mediha Sokolar I Filozofski fakultet, Odsjek za bosanski jezik i književnost Nedžarići
26. Eldar Spahić II Fakultet menadžmenta i javne uprave, Odsjek za ekonomiju Nedžarići
27. Asmir Srebrović IV Šumarski fakultet, Odsjek za hortikulturu Nedžarići
28. Mahira Varka II Filozofski fakultet, Odsjek za arapski jezik i književnost Nedžarići
29. Aiša Zolota I Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
30. Adel Zuka III Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za geografiju Nedžarići
31. Midhat Ahmetović III Šumarski fakultet, Odsjek za šumarstvo Bjelave
32. Aid Avdagić III Fakultet za saobraćaj i komunikacije, Odsjek cestovni Bjelave
33. Adnan Bukvić V Fakultet političkih nauka, SIMS Bjelave
34. Enisa Bahić III Fakultet političkih nauka, Odsjek za žurnalistiku Bjelave
35. Hilmo Curić III Fakultet za saobraćaj i komunikacije Bjelave
36. Hadan Duranović IV Fakultet sporta i tjelesnog odgoja Bjelave
37. Lejla Frlj II Fakultet zdravstvenih studija Bjelave
38. Armin Grgić IV Građevinski fakultet, Odsjek za konstrukcije Bjelave
39. Mediha Huskić IV Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
40. Elma Iskrić V Građevinski fakultet, Odsjek za hidrotehniku Bjelave
41. Azra Isović III Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za laboratorijske tehnologije Bjelave
42. Dženita Imamović V Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
43. Emina Karalić III Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za laboratorijske tehnologije Bjelave
44. Mustafa Ljaljić V Fakultet političkih nauka, SIMS Bjelave
45. Merima Musa I Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za zdravlje i ekologiju Bjelave
46. Semina Mukić IV Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
47. Lamija Mujić IV Pedagoški fakultet, Odsjek za razrednu nastavu Bjelave
48. Esmira Mujkić II Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za zdravlje i ekologiju Bjelave
49. Alma Pašalić II Filozofski fakultet, Odsjek za historiju umjetnosti Bjelave
50. Eldin Pepelar II Građevinski fakultet, Odsjek za građevinarstvo Bjelave
51. Kenan Rotić III Fakultet političkih nauka, Odsjek za komunikologiju Bjelave
52. Sabira Rizvić V Fakultet političkih nauka, Odsjek za socijalni rad Bjelave
53. Esmeralda Rodić III Pedagoški fakultet, Odsjek za kulturu življenja Bjelave
54. Admir Spahić V Građevinski fakultet, Odsjek za konstrukcije Bjelave
55. Bajro Slatina IV Medicinski fakultet Bjelave
56. Merjema Šljivo IV Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za zdravlje i ekologiju Bjelave
57. Naila Velagić V Fakultet političkih nauka, Odsjek za sociologiju Bjelave
58. Dženana Velić V Građevinski fakultet, Odsjek za geodeziju Bjelave
59. Amina Zahirović II Prirodno-matematički fakultet, Odsjek za fiziku Bjelave
60. Armin Zukić III Fakultet zdravstvenih studija, Odsjek za radiološke tehnologije Bjelave

Novosti


Ponedjeljak, 06.05.2019.

FOND ''BOŠNJACI'' OBEZBIJEDIO NOVČANE NAGRADE I PRIZNANJA POBJEDNICIMA VIII FINALNOG TAKMIČENJA IZ ISLAMSKE VJERONAUKE

U subotu 04. 05. 2019. godine u Medresi ''Osman ef. Redžović'' u Visokom, u prisustvu predstavnika IZ u Bosni i Hercegovini, nastavnika i roditelja, održano je VIII finalno takmičenje iz Islamske... detaljnije

Nedelja, 28.04.2019.

DODJELJENE NOVČANE NAGRADE I PRIZNANJA POBJEDNICIMA XXII FINALNOG MEKTEBSKOG TAKMIČENJA

Na završnoj svečanosti održanoj 28. aprila 2019. godine u Gazi Husrev-begovoj džamiji, uz prigodan program polaznika mektebske nastave iz Čapljine, Travnika i Sarajeva, dodjeljene su novčane nagrade... detaljnije

Subota, 27.04.2019.

UČENIKU I UČENICI GENERACIJE GHB MEDRESU U SARAJEVU DODIJELJENE NOVČANE NAGRADE I PRIZNANJA

Dana 27. aprila 2019. godine u Sarajevu svečano je promovisana 469. generacija maturanata i 37. generacija maturantica Gazi Husrev-begove medrese, jedne od najstarijih odgojno-obrazovnih ustanova u... detaljnije